Spectrex, Alev ve Gaz dedektörleri alanında bir liderlik yapan bir markadır

İlk UV / IR ve IR3 Alev dedektörü gibi ticaret standartları haline gelen büyük yenilikleri ilk başlatan Spectrex, Alaska’dan Malezya’ya kadar Offshore’dan Mall Floors’a kadar olan uygulama zorluklarını karşılamak için 40’dan fazla farklı alev dedektörü tasarımı sunmaya devam ediyor.

Spectrex, sektörde yaygın olan yanlış alarm sorunlarını çözmek için sürekli hidrokarbon ve toksik gaz izleme için 28 büyük gaz dedektörü tasarımı sunuyoruz.

Spectrex Inc, yangın ve patlamalara karşı etkili koruma sağlayan güvenilir ve özgün çözümler için yüksek riskli, yüksek değerli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi yaklaşımını ve geliştirme çabalarını tam olarak yerine getirmeye kararlıdır.

Spectrex, ayrıca, ABD Kara Kuvvetleri ve Deniz zırhlı araçlarının dünyadaki en hızlı ve verimli otomatik yangın algılama ve söndürme sistemlerinde güvenliğe öncülük etti. Bugün,değişik ülkelerde MRAP’ı korumak için 13.000 sistemi de içeren dünya çapında 30.000’den fazla araç korunmaktadır.
.
SharpEye Exproof Alev Dedektörleri en sert çevre koşullarında çalışan ve alarm sistemlerine veya otomatik yangın söndürme sistemlerine doğrudan bağlantı için tasarlanmış kendi başına bulunan bağımsız cihazlardır.

Spectrex ürünler için tıklayın