Hakkımızda

Johnson Controls, dünya çapında bir milyondan fazla müşteri için binalarda enerji verimliliğini ve işletme maliyetlerini azaltan ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sunar.

150’den fazla ülkede faaliyet gösteren, binaların enerji ve operasyonel verimliliğini optimize eden ısıtma, havalandırma, klima, soğutma ve bina yönetim sistemleri için ekipman, kontrol ve servislerin önde gelen sağlayıcılarından biriyiz.

Bina yönetim sistemleri

Yeni bir tür akıllı – performans ve konforu korurken enerji tüketimini yönetin.

Johnson Controls Metasys® bina yönetim sistemi, herhangi bir türdeki sistemden daha fazla kontrol ve bilgiye daha kolay erişim sağlar. Metasys® bina yönetim sistemi, binanızdaki HVAC, yangın, aydınlatma ve güvenlik sistemleri için eksiksiz bir uygulama, özel kontrol çözümleri ailesi sunar.

HVAC sistemleri ve çözümleri

Binanızın verimliliğini, konforunu ve maliyetlerini büyük ölçüde geliştirin

Johnson Controls’de, HVAC sistemlerini gerçekten anlıyoruz. Aslında, bugün piyasadaki en sağlam HVAC Ekipmanı, parça ve kontrollerini üretiyoruz. Ayrıca mevcut sisteminizde çalışmasını sağlamak, binanın performansını optimize etmek ve genel maliyetlerinizi düşürmek için uzmanlık, hizmetler ve stratejik bilgiler sunuyoruz.

YORK® HVAC ürünleri ile yüksek kaliteli, enerji tasarruflu ekipman ve bileşenler seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Çok çeşitli standart özellikli HVAC ürünleri, ayrıca özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için fabrikada kurulmuş ve sahaya monte edilmiş ek özellikler sunuyoruz.

Endüstriyel soğutma sistemleri

Yeni endüstriyel soğutma teknolojisi ile ön plana çıkıyor

Kapsamlı Sabroe® vidalı ve pistonlu kompresörler, paketlenmiş üniteler ve kontrol sistemleri serisi sayesinde Johnson Controls, dünyanın her yerinden endüstriyel soğutma gereksinimlerinin çoğunu karşılayabilir.