Zettler ürün yelpazesi, hali hazırda mevcut olan en ileri yangın algılama teknolojilerinden olan MZX Teknolojisi etrafında yapılandırılmıştır. Avrupa genelinde yürütülen araştırma ve geliştirmeler sayesinde uzun yıllar süren ürün yenilikçiliğinin entegrasyonu ile geliştirilmiş olan MZX Teknoloji platformu, son 100 yıl içerisindeki en iyi algılama teknolojilerinden birini sunmuş olup, erken algılama ve yanlış alarmların asgariye indirilmesi konusunda büyük katkılar sağlamıştır. Bununla beraber, ZETTLER kolay, esnek mühendislik ve montaj olanağı sağlayan ürünlerle en iyi montaj tekniklerini de sunmaktadır. Bunun sonucu olarak, Zettler ürün yelpazesi, hali hazırda mevcut olan yanlış alarmlara en dirençli, güvenilir ve işletilebilir sistem olup, çok geniş onay sertifikalarına sahiptir.
2000’lerde ZETTLER
ZETTLER, geçmişte yüksek düzeyde yanlış alarm direnci ve güvenilirliği sağlayan, analog teknolojiden dijital teknolojiye geçişte rol oynayan dünyanın ilk yangın algılama üreticilerinden biri olarak ön plana çıkmıştır. Her çeşit kablolama düzenindeki yeni ve var olan kablolar için güvenilir iletişim temin eden ZETTLER Dijital Protokolü, kabloların nem ve yangın sebebiyle hasar görmesi halinde dahi çalışmaya devam eder.
Birinci Sınıf Üretim
Günümüzde, ZETTLER ürünleri, en üst seviyede kalite ve çevre sağlığı ve güvenliği sağlayan birinci sınıf ve küresel anlamda onaylı olan Avrupa’da yer alan Tyco’nun mülkiyetindeki fabrikalarda imal edilmektedir..

Dünya Çapında Geçerli Sertifikasyonlar
ZETTLER ürünlerinin birçok onay merciinden alınmış olan küresel sertifikaları mevcut olup, imalat usulleri, dünya çapındaki bağımsız test kurumları tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve teftiş edilmektedir.

Ürünler için tıklayın

İndir