Fireclass, ticari yangın algılama ürünlerinin devrim niteliğinde yeni bir sınıfıdır. Avrupa’da tasarlanan ve üretilen tamamen onaylanmış kaliteli ürün yelpazesinden oluşan FireClass hem son kullanıcı hem de kurulumcunun ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Kurulumu kolay, hazır kutuda dijital açık protokol çözümü olarak paketlenmiş en yeni yangın algılama teknolojisidir. Avrupa’da tasarlanmış ve tasarlanmış olan FireClass teknolojisi, yangın ve güvenlik çözümlerinde dünya lideri olan Tyco International’ın bir parçasıdır. Tyco, son 50 yıldır yangın algılama kontrol ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Uzman mühendis ve tasarımcı ekibi, basit konvansiyonel sistemlerden tehlikeli endüstriyel tesisatlar için kompleks entegre sistemlere kadar çok çeşitli ortamlar için yangın algılama çözümleri geliştiriyor.

Bu uzmanlık ve miras, ticari çevreler için ilk karbon monoksit yangın algılama teknolojisi ve üçlü algılama teknolojisi de dahil olmak üzere yıllar boyunca yenilikçi çözümlerden sorumlu olmuştur. Tek bir tedarikçiden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış, yangın algılama çözümünün yeni bir sınıfı olan FireClass’ı getirmek için şimdi FireClass teknolojisine uygulanan bu uzmanlıktır.

FireClass ekipman yelpazesi, dedektörler, sirenler, butonlar da dahil olmak üzere bir takım yardımcı donanımlara sahip konvansiyonel, adreslenebilir, gazlı söndürme kontrol panelleri içerir.


Ürünler için tıklayın


FireClass Catalogue


Anahtar kelimeler: fireclass , tyco , fire , yangın algılama , yangın algılama sistemleri ,  MZX Technology ,mzx125 , mzx250 , t2000, mx1000 , mx4000 ,  addressable panels , Karasal sistemler , detector , fire , fire alarm ,   fire detection , Tyco , , Tyco Fire detection ,  smoke detector ,  Optik detector , yangın algılama , yangın algılama sistemi , duman dedektörü , duman detektörü , FC840P , FC840PH , FC840CH ,  FC840H ,  ,FC420CP FC421CP , FC410SNM ,FC410CIM , FC410RIM, FC410MIM , FC410DIM , FC410LIM