R-102 Restaurant Yangın Söndürme Sistemi

ANSUL ürünleri, diğer markalara göre mutfak gereçlerinizi yangından daha iyi korur. R-102 Yangın Söndürme Sistemi, son derece etkili bir ANSULEX Düşük pH Likit Maddesi ile esnek bir tasarıma sahiptir. Bu ajan alevleri çabucak kapatır ve sıcak yüzeyleri soğutarak, yeniden parlamayı önleyen buhar seti, battaniye gibi yüzeyi örter.
PIRANHA Çift Ajan Restaurant Yangın Söndürme Sistemi

PIRANHA Çift Ajan Restaurant Yangın Söndürme Sistemi, iki yangın söndürme aracının en iyi yangın söndürme özelliklerini kullanmaktadır: ıslak kimyasalların hızlı alev azaltma ve emniyet gücü,  suyun hızlı soğuma kabiliyeti.
R-102 Restaurant Yangın Söndürme Sistemi? – Çakışan

Çakışan Cihaz Koruması, R-102 Restaurant Yangın Söndürme Sistemi ile sunulan iki tasarım seçeneğinden biridir. Tasarım esnek ve basittir. Nozuller, 25.5 inç (647 mm) maksimum ağızlık aralığı ve pişirme yüzeyinin üzerinde 40-45 inç (1016-1143 mm) yükseklikte düz bir hatta monte edilir. Nozuller belirli cihazlarda bireysel olarak hedeflenmez, bunun yerine tehlike bölgesi merkez hatlarına yöneliktir. Bu çakışan deşarj modelleri, bu alandaki tüm cihazların korunacağı sürekli bir koruma bölgesi oluşturur.
PIRANHA Çift Ajan Restaurant Yangın Söndürme Sistemi – Artırılmış Nozul Yüksekliği

 ​Artık PIRANHA sistemleriyle sunulan yüksek yakınlık ağızlıkları, estetik açıdan daha hoş olan yemek pişirme ve yemek ortamlarına duyulan ihtiyacın karşılanmasına yardımcı oluyor. Yeni UL listeli nozul tasarımı, cihaz koruma nozullerinin, pişirme tehlikesinin üzerinde 84 inç (2133 mm) üzerine monte edilmesine, kaputun üst kısmına neredeyse aynı hizada monte edilmesine ve aynı zamanda PIRANHA sistemlerinin sahip olduğu güvenilir korumayı sağlarken görüş alanının kısıtlamaz…