Kurumsal

Politikamız

Gelişen teknolojiye paralel olarak ülkemizde yangın güvenliğini en üst düzeye çıkarmak temel misyonumuz olmuştur. Yangına karşı mal ve can güvenliğini uluslar arası standartlar seviyesine taşımak amacı güden firmamız 1988 yılından bu yana sektöre değer katmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Artan nüfus yapısı ve buna bağlı olarak artan donatı alanları nedeni ile çoğu zaman felaket ile sonuçlanması kuvvetle muhtemel olan yangınlara karşı mal ve can güvenliğini sağlamak için çalışmalar yaparak projeler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

Hakkımızda

1989 yılında sektörde hizmet vermeye başlayan kurucu ortaklarımız 1995 yılında Teknik Elektronik Tic.ve San.Ltd.Şti adı altında faaliyetlerine devam etme kararı almışlar ve 1995 yılından beri kaliteli ürünleri sektör tecrübesi ile birleştirerek kullanıcıların taleplerine en uygun sistemleri sunmaktadır.

Hizmetler

Satış Sonrası Bakım Onarım Hizmetleri

Firmamız satışını yapmış olduğu sistemlerin sürekli olarak hizmet verebilmesi amacı ile satış sonrası servis, bakım ve onarım konularına ehemmiyet vermekte , bu konuda müşterileri ile bakım onarım […]


Recoverable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in /home/u8057370/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3795